DFK Teplice : FC Mělník neděle 7. srpna 2011

07.08.2011 10:15

S prvním poločasem nejsem příliš spojen, i když jsme šli do kabin za jasného stavu 3-0.  Příliš nepřesných přihrávek, málo pohybu, to vše jsme chtěli ve druhé půli zlepšit. Povedlo se napůl. Zlepšili jsme pohyb, ale nepřesností bylo stále dost. Ke konci jsme zkusili hrát na tři útočné hroty a více vysunutou obranu, z čehož pramenily rychlé průtoky hostujících dívek a snížení. Celkově jsme odehráli za dva dny dva zápasy s různými soupeři a prostřídali 18 hráček. I když jsme dostali od Slavie devět gólů, zkušenosti, které děvčata získala během tohoto zápasu, ocení později. Potěšilo mě, že i po tomto střetnutí dokázali druhý den vstřelit šest branek a hlavně zůstat u hry, kterou bychom chtěli do budoucna předvádět. Vyzdvihl bych výkon Málkové a v druhém zápase také Čermákové.